Nowości u Fiber

podtytuł
Szukaj
Wieszaki metalowe do kuchni
Opublikowany przez Fiber w wieszki do kuchni i łazienki • 2017-10-17 01:05:17
Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu – to właśnie tam przygotowujemy posiłki, a często i spożywamy je później, bo nie wszyscy mają w swoim mieszkaniu oddzielną jadalnię. Każdy chce, żeby było to wnętrze możliwie jak najbardziej przytulne, atrakcyjne wizualnie, ale i funkcjonalne. Warto zadbać więc o to, żeby umieścić w nim szczegóły, które nie tylko będą użyteczne, ale i będą pełniły funkcję dekoracyjną.

Z pewnością zalety te posiadają metalowe wieszaki do kuchni – ale nie te zwykłe, a marki FIBER, czyli wyjątkowe z wyglądu!Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu – to właśnie tam przygotowujemy posiłki, a często i spożywamy je później, bo nie wszyscy mają w swoim mieszkaniu oddzielną jadalnię. Każdy chce, żeby było to wnętrze możliwie jak najbardziej przytulne, atrakcyjne wizualnie, ale i funkcjonalne. Warto zadbać więc o to, żeby umieścić w nim szczegóły, które nie tylko będą użyteczne, ale i będą pełniły funkcję dekoracyjną.

Z pewnością zalety te posiadają metalowe wieszaki do kuchni – ale nie te zwykłe, a marki FIBER, czyli wyjątkowe z wyglądu!


Precyzja i troska o klienta

FIBER jest marką nową, ale prężnie się rozwijającą. Jako firma posiada mnóstwo zalet, ale przede wszystkim doskonałe realizacje, które znajdą zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Dzięki podobnym, małym, ale jednocześnie niezbędnym produktom, można uczynić własny dom przytulniejszym – a to bardzo ważne, by przestrzeń w której się mieszka była ciepła i wprawiała w dobry nastrój. Pozwala to bowiem redukować stres – dom zaś powinien być miejscem, które pozwala odpocząć po męczącym dniu w szkole czy w pracy. Troska o klienta przejawia się między innymi w bardzo precyzyjnym tworzeniu wszystkich produktów – dzięki temu są one naprawdę atrakcyjne wizualnie i wręcz perfekcyjne. Wycinane są z dużą dokładnością na nowoczesnym laserze, gięte na nowoczesnej prasie krawędziowej, sterowanej numerycznie, dekorowane przez zaślepiki łbów wkrętów, a nawet malowane proszkowo na wybrany kolor. Każdy klient może więc otrzymać produkt, jakiego potrzebuje – ten wymarzony, pasujący do reszty aranżacji.
Piękne wieszaki do kuchni


Po co w kuchni wieszaki?

Po to, żeby sprawniej zorganizować przestrzeń! Żeby wszystko nie stało w kątach, lecz było poukładane – żeby miało swoje miejsce, gdzie można daną, potrzebną rzecz bez trudu znaleźć. Wieszaki mogą służyć do umieszczenia na nich papierowych ręczników do ścierania, albo też tradycyjnych ścierek. Czasem zawieszało się je na rączce piekarnika, ale chyba każdy przyzna, że to niezbyt wygodne. I tym bardziej niehigieniczne, jeśli ścierka jest brudna – może bowiem zabrudzić kuchenkę. Na prezentowanych wieszakach można również umieścić na przykład kubki – z których korzysta cała rodzina. Każdy może mieć zresztą przypisany swój i zawieszony za ucho. Jest wiele rzeczy, które mogą zostać na podobnych wieszakach umieszczone – na przykład chochle czy inne narzędzia, które przecież często posiadają nawet specjalne wygięcia, albo otwory.

Prezentowane, metalowe wieszaki są wyjątkowo ozdobne – mogą mieć ładnie wycięty napis HOME albo KITCHEN nad wieszakami. Mogą też nosić podpisy TOWELS czy RĘCZNIKI. A mogą mieć oryginalny kształt – na przykład poroża, na którym można zawieszać ściereczki czy fartuch. Swoje miejsce w każdej kuchni znajdzie też niewątpliwie wygodny stojak na wina.

Dostępnych kolorów jest jednocześnie tak dużo, że naprawdę można dopasować wieszak do każdej kuchni. Ktoś pragnie wyrazistej czerwieni? Energicznej zieleni? Stonowanego beżu lub śnieżnej bieli? A może którejś z nowych, dostępnych od niedawna barw – na przykład antycznego złota czy srebra? Wszystko może być zrealizowane – wystarczy jedynie złożyć zamówienie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: ---> https://www.wieszakinaubrania.pl/kat/4/4-do-kuchni-i-lazienki.html

Artykuły wg miesięcy
Paz 2017
Kategorie wg popularności
wieszki do kuchni i łazienki
uwagi w stopce