Wieszaki na medal - dla sportowca, dla biegacza

Wieszaki na medal - dla sportowca, dla biegacza

Czy jest coś bardziej honorującego ciężkie godziny treningów i wyrzeczeń dla sportowca niż właśnie medal? Ucieleśnienie uznania i faktu, że dnie, miesiące i lata spędzone na siłowni sprawiły, że należysz do grona najlepszych? Warto jednak swoje odznaczenia odpowiednio wyeksponować, zasługują wszak na uznanie i podziw.

Nie chowaj ich do szuflady, nie rzucaj niedbale na półkę, gdzie zamiast zachwytu, jedyne co je czeka to zapomnienie i podziw. Pokaż swój pot, krew i trud przekuty w złoty medal na odpowiednim wieszaku. Tutaj z pomocą przyjdą Ci nasze metalowe wieszaki na medale, pozwolą Ci na wywieszenie swoich skarbów w pełnej chwale!

Wieszak dla kulturystyWieszak dla fitness womam

Wieszak dla siłacza

Wieszaki na medal - dla biegacza, bieganie

Czy wiedziałeś, że jogging to jeden z najchętniej uprawianych przez Polaków sportów? Przygodę z bieganiem rozpoczynamy często nieświadomie w wieku dziecięcym. Zaczyna się od niewinnych zabaw w berka, gdzie szybkość ma znaczenie. W szkole pierwsze biegi na czas i rywalizacja z rówieśnikami, a dla najlepszych zawody sportowe. Co bardziej zmotywowani biegacze wtedy otrzymują pierwsze medale.

Wieszak maratonWieszak dla biegaczy 

Z początku wieszane na meblach, czy na pucharach. Jednak my uważamy, że znacznie lepiej będą prezentować się na metalowym wieszaku – biegacze, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zwróć uwagę na ciekawy design produktu, przedstawiający najsłodszy etap biegu sportowego: metę. Na przedmiocie zmieści się aż 50 medali, więc nawet jeśli jesteś bardzo zabiegany, sprosta Twoim potrzebom! Dla szczególnie wymagających klientów mamy ciekawe rozwiązanie w postaci wykonywanej na specjalne zamówienie tabliczki na rekordy +wieszak na medale.

Tabliczka na rekordy

Produkt jest dostępny w trzech rozmiarach i w zależności od tego, który wybierzesz, możesz na nim zawiesić od 50 do nawet 100 medali! Jednak jego prawdziwą zaletą jest fakt, że ma miejsce na Twoje najlepsze czasy: 5 km, 10 km, półmaraton oraz pełny maraton! Tablica jest pomalowana specjalną farbą, na której można pisać kredą. Czyż nie będzie to świetna motywacja do rozwoju osobistego i poprawiania swoich wyników?

Wieszaki na medal - dla psa. Złoto dla pupila

Nie tylko ludzie potrafią wygrywać w zawodach, utalentowane zwierzaki też zbierają pochwały i puchary! Praca zespołowa i godziny treningu, aby podczas decydującego dnia psiak spisał się na medal! Właściciele psów rasy husky, york lub dalmatyńczyk znajdą u nas wieszaki na medale z podobizną właśnie takich psów. Design prezentuje się rewelacyjnie, każdy psiarz będzie zachwycony tym uroczym gadżetem!

Wieszak na medale dla psa  Wieszak dla pupila

Najlepszą zaletą naszych produktów jest fakt, że możemy oznaczyć je imieniem Twojego zwierzaka lub klubu, który reprezentujecie. Modele są dostępne w kolorze czarnym, szarym i białym. Do tego każdy produkt dostępny w naszym sklepie posiada 12 miesięczną gwarancję! Wszystkie cechy sprawiają, że nasze wieszaki cechują się wysoką jakością. Każdy, kto tylko spojrzy na taką ekspozycję medali, będzie zachwycony.

 Wieszak na medale z imieniem

Spersonalizowane jak Twoje sukcesy

Jeśli szukasz wyjątkowego wieszaka na medale mamy dla Ciebie propozycję spersonalizowanego modelu. Przede wszystkim możesz wybrać wielkość produktu, który może pomieścić od 20 do aż 300 medali. Jakby tego było mało, możesz w projekcie ustalić indywidualny napis, który ma zostać wycięty. Wieszak sportowy z imieniem, to świetny prezent dla każdego zwycięzcy. Pomyśl jak pięknie będzie się prezentować w centrum uwagi, nie ma sensu trzymać się fałszywej skromności!

Wieszak na medale z własnym napisem

Pochwal się sukcesami przed światem! Jeśli należysz do klubu sportowego lub sam go prowadzisz  – warto podnieść prestiż miejsca, przez zamówienie wieszaka z logiem i nazwą klubu. Trudno sobie wyobrazić takie miejsce bez hali sławy!  Medale wywieszone na takiej ekspozycji pokazują sukcesy i rezultaty ciężkich treningów całego zespołu. Nie wspominając już o tym, że jest to ciekawy sposób na urządzenie takiej przestrzeni!

Wieszaki na medal - sklep internetowy

Wyjątkową cechą naszych produktów jest dbałość o detale na każdym etapie procesu ich produkcji.  Pierwszym krokiem jest wybór projektu przez klienta i dogranie szczegółów. Po naniesieniu zmian finalna wersja jest przesyłana do akceptacji. Pamiętaj, że masz wpływ na końcowy wygląd produktu. Wszystkie wieszaki z naszego sklepu są wycinane z  wysokogatunkowej, atestowanej stali o grubości 2 mm. Kolejnym etapem jest szczegółowe malowanie proszkowe na wybrany kolor.

Farby używane przez nas charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Wybranie takich surowców gwarantuje piękny wygląd produktu przez długie lata! Realizacja całego projektu trwa od 1 do 14 dni roboczych, w skład procesu wchodzi wizualizacja wieszaka na medale oraz jego wykonanie. Każdy wieszak jest objęty roczną gwarancją, dla Twojego komfortu!

Chwała i medale

Zwycięstwo w życiu sportowca to jedna z najpiękniejszych chwil. Ukoronowanie wysiłków, bólu, treningu i wyrzeczeń, które bledną w świetle chwały. Choć skromność jest cnotą, to chwalenie się swoimi osiągnięciami to jedna z zalet sukcesu! Wyeksponuj swoje medale w należyty sposób, w centrum salonu lub na recepcji siłowni! Spersonalizowane wieszaki na medale w ciekawych designach to najlepszy prezent dla każdego sportowca i dowód uznania oraz wiary w czyjś sukces.