Wieszaki na ubrania wiszące, czy stojące? Które wybrać? Sprawdź opinię eksperta

Wieszaki na ubrania wiszące, czy stojące? Które wybrać? Sprawdź opinię eksperta

Wieszak na ubrania to nie tylko miejsce na powieszenie płaszcza, czy kurtki. Często stanowi on ważny element wystroju wnętrz, na który uwagę zwracają goście odwiedzający Twoje mieszkanie. To, jaki typ wieszaka wybrać – wiszący, czy stojący, to tylko kwestia upodobań i potrzeb. Nie mniej jednak przed zakupem warto dostrzec większą ilość atutów po stronie wieszaków ściennych.

Dzięki nowoczesnym technologiom wycinania laserowego, mamy możliwość zamówienia wieszaka ze wzorem lub napisem, który do nas najlepiej pasuje. W końcu kto zna nas lepiej, niż my sami? ;) Jeśli jesteś Klientem, który nie lubi brać niczego „z półki” i lubisz mieć coś niepowtarzalnego zamów produkt na zlecenie

wieszak na ubrania home sweet home

Wieszaki na ubrania stojące - dostępne w naszym sklepie.

Wieszaki stojące, to zazwyczaj drewniana lub metalowa konstrukcja przypominająca rozgałęzione drzewko, na ramionach którego zawieszamy ubrania. W przypadku wieszaków ściennych mamy do czynienia z szerszym wachlarzem. Może to być wieszak o charakterze dziecięcym, humorystycznym, wieszak do przedpokoju z dowolnym napisem lub obrazkiem, a nawet wieszaki do salonu fryzjerskiego lub do baru. Jednym „słowem” jest z czego wybierać. Kolejnymi atutami jest oszczędność miejsca, czy chociażby łatwość w myciu i zamiataniu podłóg.

 wieszak krajobrazwieszak rodzinawieszak home sweet home

Producent wieszaków na ubrania 

Skoro już jesteśmy na stronie producenta wieszaków (nie dystrybutora), to śmiało możemy również wspomnieć, że dodatkowym atutem jest możliwość (uwaga) bezpłatnej zmiany ilości haczyków na życzenie Klienta.

Ponadto, można powiększyć wieszak, jeśli oferowany na stronie jest za mały dla naszej licznej rodziny. Ta ostatnia zmiana z kolei może okazać się dodatkowo płatna, ale czasami warto dołożyć „grosza”, aby mieć w pełni spełniający oczekiwania wieszak na długie lata.

Producent aktualnie w ofercie ma wszystkie wieszaki w kolorze czarnym, białym i srebrnym, ale nadrabia różnorodnością barw zaślepek śrub montażowych, które można dobrać w trakcie składania zamówienia. Taki dodatek kolorystyczny może świetnie komponować się z innymi przedmiotami w przedpokoju, tworząc logiczną aranżację. Kto by pomyślał, że czarny wieszak z żółtymi zaślepkami może dobrze wyglądać?! – A jednak może… - proszę mi uwierzyć ;)

 

Wracając do sedna, musimy sobie sami określić czego oczekujemy od wieszaka. Czy ma tylko służyć, wyglądać, zajmować mało miejsca i nie przeszkadzać odkurzaczom typu RUMBA, a może to wszystko na raz? Wybór należy do Państwa… .