Wieszaki na medale dla biegaczy

Wieszaki na medale dla biegaczy

W dzisiejszych czasach biegamy nie tylko dla zdrowia - "(...) bo lekarz tak kazał". Biegamy, ponieważ jest to dobry sposób na odstresowanie się, oderwanie od codziennych problemów w szkole, czy pracy. Po dobrym treningu czujemy się po prostu lepiej psychicznie i fizycznie. Niejeden biegacz powie, że nie ma nic lepszego niż wieczorne wymęczenie organizmu wywołane kilkukilometrową przebieżką.
Przy okazji zaczynamy brać czasami udział w zawodach sportowych i choć nie biegamy dla samych medali, to zaczynamy je zbierać. Od zawodów, do zawodów przybywa ich co raz więcej i więcej, aż w końcu zadajemy sobie pytanie -

JAK  WYEKSPONOWAĆ MEDALE?! MEDALÓWKI, czyli wieszaki na medale to NAJLEPSZY pomysł!


W zasadzie dlaczego mielibyśmy je chować do kartonów, skoro kosztowały nas wiele siły, energii, determinacji i wyrzeczeń?! Z pewnością nie zasługują również na wieszanie ich np. na karniszach ;) Niestety przykłady w sieci ukazują również takie przykłady.

Naszym zdaniem najlepszym, najefektowniejszym i wcale nie drogim sposobem na wyeksponowanie są metalowe wieszaki na medale.

Nie są to plastikowe, czy drewniane tańsze podróbki, które pod obciążeniem kilku cięższych zawieszek potrafią się odkształcić lub wyłamać. Producent na wieszaki daje 12 miesięczną gwarancję.
Oprócz sporej wytrzymałości możemy się również cieszyć estetyką wykonania, ponieważ każdy produkt poddany jest rygorystycznej kontroli jakości.
Kolejnym atutem jest szczegółowość odzwierciedlanych postaci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego lasera, który wycina blachę cienką wiązką światła i nie przegrzewa materiału w czasie cięcia, jesteśmy w stanie wyciąć również szczegóły w postaciach o wymiarach nawet poniżej 1mm.

wieszak na medaleprezent dla sportowca

Oprócz kilkunastu różnych modeli dotyczących samej tematyki biegania, można również zamówić

indywidualny wieszak z napisem

lub innymi postaciami. Cenowo wychodzi on bardzo porównywalnie, a mamy coś czego nie ma nikt inny! Czyż nie jest to idealny prezent dla sportowca w dzisiejszych czasach?

wieszak na medale z indywidualnym napisem