Tabliczki z numerem domu na elewacje - nowoczesne numery na dom

Jeśli chcesz uniknąć straty finansowej zdecydowanie powinieneś przeczytać następujące zdania! Za brak oznaczenia domu może Ci grozić kara. Co ważne, numer musi być czytelny i zawieszony  w widocznym z ulicy miejscu. Istotne jest również oświetlenie tabliczki po zmroku. Czy wiedziałeś, że według ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej, powinieneś oznaczyć budynek w ciągu 30 dni od ustalenia numeru posesji?

Jak już wszyscy wiemy, nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania, a jeśli minie termin, możesz zostać obciążony przez straż miejską mandatem w wysokości 250 zł! W takiej kwocie jesteś w stanie zakupić oznaczenie, które jest nie tylko zgodne z przepisami prawa, ale również ozdobi fasadę budynku. Znając prawne wytyczne co do tabliczki z numerem domu, możesz się skupić na przyjemności wybrania idealnego modelu! Obowiązki obowiązkami – jednak warto się wyróżnić wśród sąsiadów.  W naszym sklepie znajdziesz niebanalne i modne oznaczenia na dom!

Leśne numery na dom - oryginalne tabliczki

Często ulice, które znajdują się w zielonej okolicy są nazwane od różnych gatunków drzew. Jeśli masz to szczęście, że mieszkasz blisko natury, mamy dla Ciebie przepiękne propozycje tablic z numerem domu. Spójrz tylko na projekt o nazwie drzewo. Bujna, rozgałęziona roślina wpisana w okrąg prezentuje się niezwykle romantycznie. Wyobrażamy sobie jak wspaniale będzie pasować do budynku z czerwonej cegły w stylu secesyjnym.

Warto zwrócić uwagę, że mimo niezwykle misternych szczegółów, nazwa ulicy oraz oznaczenie numeru domu jest doskonale widoczne! Idąc dalej leśną ścieżką proponujemy tabliczkę klon, nieco skromniejsza, zachęca swoim prostym designem z oznaczeniem ulicy podkreślonym przez symboliczne liście klonu. Tam gdzie bujna roślinność, tam znajdzie się pszczółka, uroczy projekt z ulem zawieszonym na gałązkach – z pewnością wpadnie w oko smakoszom ekologicznego miodu. Śliczna wiewiórka też z ochotą zagości na tynku Twojego domu! Jeśli mieszkasz naprawdę blisko natury, być może skusi Cię tabliczka z numerem, przedstawiająca dom pośród drzew z wyraźnym oznaczeniem ulicy oraz numerem domu. Bez względu na to, który projekt wybierzesz  - z pewnością trafisz w dziesiątkę!

Tabliczki na dom - Polski adres

Wielu z nas mieszka na ulicy inspirowanej ważnymi postaciami i wydarzeniami z historii naszej ojczyzny. Projekt orzeł i flaga świetnie będzie się prezentował na posesjach znajdujących się na ulicach takich jak: 11 Listopada czy Konstytucji 3 Maja. Dla osób zamieszkujących ulicę Rtm. Witolda Pileckiego mamy dedykowaną propozycję przedstawiającą podobiznę rotmistrza kawalerii Wojska Polskiego z emblematem dekoracyjnym do wyboru: bagnetem lub kotwicą Polski Walczącej.

Lokatorzy ulicy Hetmańskiej lub Wojska Polskiego z pewnością upodobają sobie projekt prezentujący hetmana na koniu w zrywie. Adresy patriotyczne wymagają odpowiedniego uhonorowania dumnej historii naszej ojczyzny. Spraw, by sąsiad zerkał z zazdrością. Postaw na oryginalność, ale w dobrym, bo polskim guście! Warto nadmienić, że proponowane tabliczki występują w wielu rozmiarach – dzięki czemu możesz dopasować wielkość do powierzchni domu.

Nowoczesne numery na dom - tabliczki

Nie tylko miejsce zamieszkania powinno determinować styl tabliczki z numerem na dom, jaki wybierzesz. Warto również mieć na uwadze sposób wykończenia budynku. Jeśli jesteś fanem zabawnych i kreatywnych rozwiązań, spodoba Ci się oznaczenie w stylu projektu spadochron – prezentujący spadochroniarza tuż przed lądowaniem, zwróć uwagę na dynamikę produktu! Natomiast dla wielbicieli tradycyjnych form proponujemy projekt akacja – delikatna, metalowa tabliczka z numerem na dom z subtelnym, kwiatowym akcentem, który świetnie będzie się prezentował na eleganckich, klasycznych budynkach.

Numery na dom - Jakość przede wszystkim

Poza wspaniałym designem, warto wybierać mądrze oznaczenia na dom. Na rynku jest mnóstwo propozycji, jednak należy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim klimat naszego kraju jest zmienny, charakteryzujący się czterema wyraźnymi porami roku. Twoja tabliczka będzie narażona na takie warunki atmosferyczne jak upał, mróz i wilgoć. Niestety drewniane lub plastikowe oznaczenia nie posłużą Ci przez długie lata. Wszystkie tablice z numerami na dom z naszego sklepu są wycinane z wysokogatunkowej atestowanej stali o grubości 2 mm.

Kolejnym etapem jest szczegółowe malowanie proszkowe na wybrany kolor. Farby używane przez nas charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Dzięki czemu nasze produkty wytrzymają długie lata. Do każdego zestawu dołączone są kołki rozporowe oraz zaślepki. Co więcej – klient ma naprawdę duży wpływ na finalny wygląd produktu. Przy składaniu zamówienia w zakładce dostosowania produktu jest miejsce na podanie wytycznych, czyli:

  • rodzaj czcionki;
  • rozmiar tablicy;
  • kolor farby;
  • kolor zaślepek.

Na wykonanie projektu poczekasz od 1 do maksymalnie 3 dni, następnie po zaakceptowaniu propozycji możemy przystąpić do realizacji produktu, co zajmie dodatkowe 3 do 10 dni roboczych.  Co więcej, podczas zakupów zawsze możesz skorzystać z wiedzy naszych fachowców! Ponieważ dbamy o Twoje bezpieczeństwo, na każdy z produktów jest udzielona roczna gwarancja.

Twoja tabliczka z numerem na dom - sklep internetowy

Zrelaksuj się – teraz wystarczy wybrać tabliczkę, dzięki której nie zostaniesz ukarany mandatem,
a sąsiedzi z zazdrością będą zerkać na stylowe oznaczenia na fasadzie Twojego domu podczas letnich grilli.